Am ajuns la a treia brățară Soufeel! Sunt foarte încântată de serviciile lor și cu siguranță aceasta nu este ultima comandă.
Coletele Soufeel ajung la poșta vamala, în aproximativ 2- 3 săptămâni ( în Iași!). Accesoriile vin ambalate într-o cutie Soufeel, în care se găsește o punguță și o altă cutie elegantă.
Toate cutiuțele mele Soufeel:
Produsele sunt ambalate separat, fiecare bijuterie vine într-o punguță sigilată:
De data aceasta, am ales o brățară fixă, alături de 5 charm-uri.
Am luat din nou, cea mai mică mărime și îmi vine perfect! Am optat pentru charm-uri mai vesele și colorate:
1. Charm Lipstick- pentru că sunt o mare fană a rujurilor. Păcat că nu am găsit unul mov, hihi.
2. O inimioară pentru că sunt veșnic îndrăgostită.
3. Doi fluturași, pentru că îmi plac foarte mult, au o semnificație specială pentru mine:
4. Următorul charm l-ați mai văzut, însă acesta este unul noi, pentru că sunt o mare iubitoare de cafea:
5. Îmi plac foarte mult bufnițele, mi se pare tare drăguțe. Când am găsit un charm verde, imediat l-am pus în coș!
Brățara nouă, cu toate charm-urile:
Care charm vă place cel mai mult?
ce draguta e ❤
Frumoasa !
Rujul este preferatul meu :*
Ador aceste bratari,cu siguranta imi voi comanda si eu una.Toate charm-urile pe care ti le-ai ales sunt superbe,imi plac in mod deosebit inimoara si cel sub forma unui pahar de cafea(e tare haios) 🙂 Pupici
Ce frumuuu este ❤️
Imi place si mie fluturasul ala 😁
Sa o porti iubita!
Kiss
Observ ca au schimbat ceva la brățară. A mea e cu filet la închizătoare.
Probabil depinde de model. La fel cum am vazut modele diferite si la bratarile clasice: cu si fara ,, separatoare”. eu am de ambele 😀
Superba bratarica. Nu imi amintesc celelalte bratari ale tale dar asta arata fantastic. Sa o porti cu placere.
http://www.rokolla.blogspot.ro
Mulțumesc. Cand voi avea timp, fac articol cu toate brățările. . Am si altele in afara de soufeel, in acest gen :*
Toate charm-urile sunt foarte dragute, dar preferatul meu este cel cu bufnita. Adorabil!
Missy L – https://fullofbeauties.wordpress.com/
Toate sunt deosebite, imi plac mult. Arata ireprosabil!
Buna alegere a charmurilor, toate imi sunt simpatice! 🙂 sa o porti sanatoasa si astept articolul cu toate bratarile 😀
Foarte frumoasa bratara ❤
Julia | juliahasch.com
awwww, imi plac la nebunie charm-urile astea ❤ kiss
Heheeeee suntem surori de bufnite,superba si cea de-a treia ta bratara,pup ❤
Cute, cute, cute! 😀
Charmurile si intreaga bratara este deosebita. Sa te bucuri de ele!
Mulțumesc frumos :*
Ma omori cu atatea frumuseti aici :*