Săptămâna trecută am primit mult aşteptatul colet de la TideStore! Am aşteptat hăinuţele cu mare nerăbdare şi cu puţine emoţii, am avut impresia că mi-ar fi trebuit o măsura mai mare şi eu le comandasem pe toate cea mai mică mărime. Dar din fericire, m-am subestimat şi toate îmi vin!
Mi-am ales o geacă, de mult îmi doream una în acest gen, un maieu negru, simplu, pentru a-mi pune în evidenţă tatuajul de pe spate, o pereche de colanţi ( încă mă mai gândesc cu ce să-i port pentru a vi-i arăta) şi o geantă mai mult decât superbă!
Vremea nu a ţinut cu mine, a fost foarte urât afară şi nici urmă de soare pe cer. Însă m-am hotărat ca nimic să nu-mi mai stea în cale, trecuse 7 zile de când tot amânam pozele, şi… cam asta a ieşit:
Am purtat inelele Rings& Tings:
Am purtat şi încă port un nou ,,accesoriu”: tatuajul semi-permanent care poate fi găsit AICI. Multă lume m-a întrebat dacă m-am tatuat iar şi am evitat răspunsul tomai pentru a vă dezvălui adevărul în această postare. Nu, nu este un tatuaj permanent, chiar dacă arată foarte real!
Cum totul a mers pe dos, am uitat să iau şi geanta pentru a o vă arata, dar v-o prezint separat. Ea este geanta mea frumoasă pe care o ador!!!
Încă nu am reuşit să scap de inhibiţii şi nu au ieşit foarte reuşite pozele, dar am de gând să o iniţiez şi pe sora mea în postării OOTD, ea ştie să fie fashion şi sper să o primiţi în lumea blogging-ului cu drag.
Don’t forget to check out Tidestore on Facebook, Googel+ ,Ployvore and Pinterest
Îmi place tare mult că ai ales să porţi acei pantofiori cu toc, dau un plus ţinutei.
Iar gecuţa e tare frumoasă ♥
Gentuţa îmi dă impresia că e o piesă vintage ♥
Să le porţi pe toate cu drag, Andra 🙂
Multumesc mult!
Pantofiorii… macar pentru poze, se vede mai frumos o tinuta cu tocuri, dar eu imi distrug spatele daca merg pe ele 😦
Te pup
Wai.. ❤ Daca as putea as "confisca" o gramada de lucrusoare de la tine. 😀
Hmm pe lista ar fi cam asa:
1. Geanta, care e SUPERBA!!!! I don't want it… I NEED it. :))))
2. Pantofii care imi plac foarte mult.
3. Si acel inel cu sageata. ❤ E prea tare. ❤
Da… Ar cam trebui sa adaug cam multe pe lista de cumparaturi/dorinte. :))
Te pot ajuta doar cu inelul cu sageata :))
Doar sa-mi amintesti sa ti-l aduc :*
Imi plac foarte mult tatuajele ! Frumoasa tinuta !
Multumesc!
Acum chiar ma gandesc sa-mi fac un scris permanent pe clavicula, dar altceva 😀
Geanta e ♥♥♥♥♥
I knooo!! ❤
Foarte misto e geaca! ❤ si maieul imi place mult
Stai sa vina oleaca caldurica si-o vezi live ❤
dragutza tzinuta ta,imi plac mult pantofiorii,shi am fost cu ochii pe unghiutze :)))))) pupici
Multumesc! Pupici
Imi place tinuta ta , e glam-rock !!! Tatuajele sunt dementiale, cred ca o sa-mi iau si eu unul semipermanent 😀 . Pup
Multumesc! Sa vina vara..si vi-l arat si pe celalalt permanent :))
te pup
Love it! Imi plac mult geaca si blugii 😀
Multumesc!
Blugii.. i-am redescoperit :)) Ii am de 2 ani, dar anul trecut am uitat ca ii am si nu i-am purtat deloc.
foarte dragut tatuajul de pe spate ❤
multumesc :* il am de multi ani, sper ca in curand sa l maresc